Ostraha prodejny kaufland / vhodné pro ozp, ozz - pracovníci ostrahy, strážní, Praha

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland / vhodné pro ozp, ozz - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Voctářova 2401, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland / vhodné pro ozp, ozz - pracovníci ostrahy, strážní (Voctářova 2401, Praha)

MÍSTO VÝKONU : Bohemia Marten Plus s.r.o. KAUFLAND /Vocnářská/ - Voctářova č.p. 2401/8, Libeň, 180 00 Praha 8
KONTAKT : Alena Lihotská, tel.: 606 333 112 - 8-17h, e-mail:

Požadujeme :

Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme.

Věk od 18 let. Možnost práce i na DPP.

Náplň práce:

Pochůzková činnost po prodejně.

Nabízíme :
práci v silné a stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
možnost zálohy na mzdu
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
nástup možný ihned

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Voctářova 2401
Praha
18000
IČO: 6227155
aktualizováno před téměř 2 roky