Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní, Hustopeče

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Brněnská 1359, Hustopeče
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní (Brněnská 1359, Hustopeče)

3.1.2022/ NÁPLŇ PRÁCE: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezepečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
POŽADUJEME: praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování. NABÍZÍME: získání certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Možnost práce i na dohodu o provedení práce nebo na zkrácený úvazek, odměny za záchyty. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru. Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí. Prosíme NECHODIT NA PRODEJNU. KONTAKT: e-mailem telefonicky PO-PÁ 8:00 - 17:00 hod., 606 333 112 Alena Lihotská

Jobmatch dotazník doručen a předán.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Brněnská 1359
Hustopeče
69301
IČO: 6227155
aktualizováno před více než 2 roky