Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní, Rychnov nad Kněžnou

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Jiráskova 1832, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní (Jiráskova 1832, Rychnov nad Kněžnou)

Prvotní kontakt telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hod. nebo zasláním životopisu (s kontaktními údaji) na e-mailovou adresu
Prosíme NENAVŠTĚVOVAT pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.
Místo vhodné i pro OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).
Požadujeme:
- plnoletost, zodpovědnost, spolehlivost
- dobrou pracovní morálku, flexibilitu
- základy práce na PC
- příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou.
Náplň práce:
- pochůzky po prodejně
- zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob
- dodržování bezpečnostních předpisů
- spolupráce s Policií ČR při zadržování osob páchajících trestnou činnost
- nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera.
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na HPP /DPP se zaručenou pravidelnou mzdou
- pomoc při zajištění certifikátu strážného
- možnost čerpání zálohy na mzdu, odměny za záchyty.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Jiráskova 1832
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 9639934
aktualizováno před více než 2 roky