Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní, Valašské Klobouky

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Brumovská 917, Valašské Klobouky
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní (Brumovská 917, Valašské Klobouky)

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Nutná uživatelská znalost PC.

Požadujeme: Praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.

Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Brumovská 917
Valašské Klobouky
76601
IČO: 6227155
aktualizováno před více než 2 roky