Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní, Kravaře

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Kravaře
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní (Kravaře)

KO: Hanušová Lenka, tel.: 737 087 145 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00, email: Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Požadujeme: Základy práce na PC. Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou.
Nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu a po odpracování 3 měsíců jednorázovou prémii ve výši 1500 Kč. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. Nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.

Kravaře

IČO: 9639934
aktualizováno před asi 2 roky