Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní, Židlochovice

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Nádražní 3, Židlochovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní (Nádražní 3, Židlochovice)

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166, Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod., na

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Nabízíme:
práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyt, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Nádražní 3
Židlochovice
66701
IČO: 9639934
aktualizováno před více než 2 roky