Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní, Svitavy

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Místo pracoviště Brněnská 801, Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní (Brněnská 801, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií při zadržení osob páchající trestnou činnost
POŽADUJEME: dobrá pracovní morálka, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost , spolehlivost, flexibilita, praxe výhodou, není však podmínkou, certifikát strážného zajistíme, Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nepravidelný 40ti hodinový pracovní fond dle požadavku manažera.
NABÍZÍME: práci v silné stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyt, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT NA POBOČKU!
KONTAKT: telefonicky - 721 954 166 (PO-PÁ od 9.00 do 16.00)

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Brněnská 801
Svitavy
56802
IČO: 9639934
aktualizováno před asi 2 roky