Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní, Vamberk

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Tyršova 955, Vamberk
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 115 - 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní (Tyršova 955, Vamberk)

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) posílejte na e-mail Pro informaci ohledně pracovního místa volat tel. 734 514 315 PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin.
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost, příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou
Náplň práce:
- pochůzky po prodejně, kamerový monitoring
- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží- čipování zboží
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Nabízíme:
- práci na denní směny, 8- 12 hod. směny, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem
- pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru
- práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
- možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení, Multisport karta
- vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí
Po dohodě nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.
Tyršova 955
Vamberk

IČO: 7624581
aktualizováno před téměř 2 roky