Pilkař - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Třešť

Výroba a provoz / Pilkař - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost MGG Třešť s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 1444, Třešť
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pilkař - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Nádražní 1444, Třešť)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní pozice není vhodná pro ženy.
Náplň práce: příprava materiálu pro výrobu a dokončovací práce, vzdělávání z oblasti strojírenství, obsluha kotoučových a pásových pil.
Požadujeme: vzdělávání z oblasti strojírenství výhodou, čtení v technické dokumentaci na dobré úrovni
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, dotované stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování ve firemní ubytovně, 13.plat, možnost kariérního růstu.
První kontakt: telefonicky (702 019 206), e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MGG Třešť s.r.o.

MGG Třešť s.r.o.
Nádražní 1444
Třešť
58901
IČO: 511625
aktualizováno před asi 2 roky