Pokladní čerpací stanice - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní čerpací stanice - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost MARAVEL s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 672, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní čerpací stanice - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Masarykova 672, Valašské Meziříčí)

POKLADNÍ ČERPACÍ STANICE

možnost prodloužení na dobu neurčitou
Jedná se o 12-ti hodinové směny.
POŽADUJEME: spolehlivost, komunikativnost, smysl pro pořádek, chuť pracovat
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zákazníků, příjem a úklid zboží, práce s pokladnou, plnění stanovených cílů, údržba obchodu
NABÍZÍME: Přátelské prostředí, zaměstnanecké slevy, bonusové ohodnocení, rádi tě zaučíme a naučíme vše potřebné.
PRVNÍ KONTAKT: p. Dagmar Randusová, tel. 737 283 796 v době od 7:00 - 14:30 hodin., e-mailem: nebo osobně na pracovišti čerpací stanice Shell Valašské Meziříčí

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MARAVEL s.r.o.

MARAVEL s.r.o.
Masarykova 672
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 27436942
aktualizováno před asi rokem