Pokladní divadla karla pippicha - pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních, Chrudim

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport, Finance / Pokladní divadla karla pippicha - pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Společnost Chrudimská beseda, městské kulturní středisko

Místo pracoviště Široká 85, Chrudim
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 15 200 - 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní divadla karla pippicha - pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních (Široká 85, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudimská beseda, MKS
NÁPLŇ PRÁCE: Prodej vstupenek, zpracování statistických přehledů, vedení agendy předplatitelů.
POŽADAVKY: Žádáme o zaslání životopisu na adresu - do 31.7.2021.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: benefity vyplývající z práce v kultuře, příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené, stravenky

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Informace o společnosti Chrudimská beseda, městské kulturní středisko

Chrudimská beseda, městské kulturní středisko
Široká 85
Chrudim
53701
IČO: 182745
aktualizováno před téměř 3 roky