Pokladní/k - pokladníci v prodejnách,

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní/k - pokladníci v prodejnách

Společnost BM ČESKO s.r.o. - 001

Místo pracoviště bauMax ČR s.r.o. Praha Letňany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 875 - 56 875 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní/k - pokladníci v prodejnách (bauMax ČR s.r.o. Praha Letňany)

Kontakt: e-mail: Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Upřesňující informace:
Nástup: ihned

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní/k.

Náplň práce: práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky.
Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů. Vhodné pro OZP.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenkový paušál

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o. - 001

BM ČESKO s.r.o. - 001

IČO: 4335813
aktualizováno před asi rokem