Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni, Hradec Králové

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni

Společnost Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219

Místo pracoviště Hradecká 1219, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni (Hradecká 1219, Hradec Králové)

CZ-ISCO: 94120 Pomocníci v kuchyni
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI
- Místo výkonu práce: Hradecká č.p. 1219/11a
500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.9.2021
- Náplň práce: pomoc při přípravě pokrmů ve velkém množství a výdej strávníkům
- Požadujeme: praxi v kuchyni minimálně 2 roky
- Nabízíme: příspěvek na důchodové pojištění, čtvrtletní podíl na hospodářském výsledku, osobní ohodnocení aj.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny 7:00 - 17:00), kontaktní osoba: Svátek M., tel.: 602 5000 52, e-mail:

Informace o společnosti Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219

Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219
Hradecká 1219
Hradec Králové
50003
IČO: 49335499
aktualizováno před více než 2 roky