Pomocníci v lázni - ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice, Luhačovice

Služby / Pomocníci v lázni - ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice

Společnost Hotel AMBRA s.r.o.

Místo pracoviště Solné 1055, Luhačovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 300 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocníci v lázni - ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice (Solné 1055, Luhačovice)

Pracovní doba: dle domluvy - možnost: 8-mi hodinové směny (13:30-21:30) / 12-ti hodinové směny (9:30-21:30) krátký, dlouhý týden - dle domluvy

Náplň práce: Pomoc klientům při koupeli a poskytování základní masáže, (čištění, nanášení krémů, vodiček a podobných přípravků na obličej a jiné části těla; základní masáže obličeje i těla).
Požadavky: zodpovědný aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, nevyžadujeme výuční list, proškolíme a zaučíme pracovníka,
Výhody: možnost ubytování v blízkosti pracoviště, stravování v místě za zvýhodněnou cenu (30 Kč), po zapracování platový růst, pracovní oblečení, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Informace o společnosti Hotel AMBRA s.r.o.

Hotel AMBRA s.r.o.
Solné 1055
Luhačovice
76326
IČO: 29139627
aktualizováno před 10 měsíci