Pomocný dělník / pomocná dělnice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě, Dobruška

Výroba a provoz / Pomocný dělník / pomocná dělnice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.

Místo pracoviště Opočenská 83, Dobruška
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 500 - 25 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný dělník / pomocná dělnice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě (Opočenská 83, Dobruška)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme: pozitivní osobnost s aktivním přístupem.
Náplň práce: čištění odlitků tryskáním, pískováním.
Nabízíme:
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.

Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.
Opočenská 83
Dobruška
51801
IČO: 15886701
aktualizováno před 7 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Výroba a provoz