Poradce specialista - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Jablonec nad Nisou

Služby, Administrativa / Poradce specialista - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Emilie Floriánové 1004, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Poradce specialista - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Emilie Floriánové 1004, Jablonec nad Nisou)

Hlavní náplň činnosti:
- zprostředkování zaměstnání uchazečům a zájemcům o zaměstnání
- vypracovávání individuálních akčních plánů ke zvýšení možností uplatnění na trhu
práce včetně jejich vyhodnocování
- poradenská činnost pro uchazeče o zaměstnání
- ukončování evidence uchazeče a zájemce o zaměstnání
- úzká spolupráce s ostatními agendami úřadu práce

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- znalost správního řádu výhodou
- dobrá znalost českého jazyka
- komunikační dovednosti, profesionální vystupování
- schopnost týmové práce
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
- svéprávnost, bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo
občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a
splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po
zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. března 2023
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou a jinou
omluvenou nepřítomnost) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178
odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 27. ledna 2023 na e-mailovou adresu

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Bližší informace o volném místě najdete na stránkách www.uradprace.cz, Kariéra na ÚP ČR

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Emilie Floriánové 1004
Jablonec nad Nisou
46601
IČO: 72496991
aktualizováno před více než rokem