Potrubář / potrubářka - potrubáři, Týniště nad Orlicí

Stavebnictví / Potrubář / potrubářka - potrubáři

Společnost INGTOP, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 166, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Potrubář / potrubářka - potrubáři (Nádražní 166, Týniště nad Orlicí)

Kontakt e-mailem
Požadujeme:
- vzdělání / praxi v oboru
- manuální zručnost, spolehlivost
- ŘP sk. B výhodou.
Náplň práce:
- montáž potrubí (kov, ocel) zejména vyhrazených plynových zařízení a s tím spojené činnosti (sváření apod.).
Nabízíme:
- náborový příspěvek 50.000,- Kč, prémie, stravenkový paušál
- měsíční individuální ohodnocení výkonu, 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění až 2.000,- Kč/měsíčně
- možnost ubytování, vzdělávací kurzy /semináře /školení
- možnost zapůjčení firemního vozidla/dodávky/vleku pro soukromé účely.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti INGTOP, s.r.o.

INGTOP, s.r.o.
Nádražní 166
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 47469528
aktualizováno před 3 měsíci