Pracovníci ostrahy, strážní, Klatovy

Obrana a ochrana / Pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Plzeňská 929, Klatovy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 99 - 99 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ostrahy, strážní (Plzeňská 929, Klatovy)

Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr anebo na dohodu o provedení práce.
Zkrácený úvazek 8 -10 směn za měsíc, 12 hod. denní a noční směny.
Pracovní místa vhodná pro OZP.
Požadujeme odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat při nástupu do zaměstnání).
Náplň práce: práce na vrátnici, vedení evidence a kontrola objektu.
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu (nechodit na pracoviště bez předchozího ohlášení).

Informace o společnosti Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.

Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.
Plzeňská 929
Klatovy
33901
IČO: 2103737
aktualizováno před více než rokem