Pracovníci výroby - obsluha balící linky - manipulační dělníci ve výrobě, Žabeň

Výroba a provoz / Pracovníci výroby - obsluha balící linky - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost ABEX Substráty a.s.

Místo pracoviště Žabeň 203, Žabeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 300 - 32 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci výroby - obsluha balící linky - manipulační dělníci ve výrobě (Žabeň 203, Žabeň)

A11 z:11/1/2021 a:4/10/2021
Firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů.
Náplň práce:
- obsluha balicí linky, měsíce 3-5 odpolední a noční, měsíce 1,2 a 6-12 denní (někdy odpolední)
Požadujeme:
- zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost a dobrou kondici), pracovitost, spolehlivost, samostatnost, výhodou technické myšlení - schopnost seřizování strojů, odolnost vůči stresu.
Výhoda:
- oprávnění či praxe obsluhy VZV, zkušenost s obsluhou výrobní linky (není podmínkou - zaučíme).
Nabízíme:
- nástup ihned
- příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, 3 x zdravotní volno, podíly na HV (13. plat), stravenkový paušál 75 Kč/den do mzdy navíc, zajištěné obědy, kolektivní akce.
Životopisy zasílejte nejpozději do odvolání inzerátu na mejl Kontakt výhradně emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ABEX Substráty a.s.

ABEX Substráty a.s.
Žabeň 203
Žabeň
73925
IČO: 25273221
aktualizováno před více než 2 roky