Pracovník/ce do oddělení investic - ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství, Praha

Finance / Pracovník/ce do oddělení investic - ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství

Společnost BM ČESKO s.r.o. - 001

Místo pracoviště Türkova 1272, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 60 000 - 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce do oddělení investic - ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství (Türkova 1272, Praha)

Kontakt: e-mail:

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Pracovník/ce do oddělení investic.

Nástup ihned.

Náplň práce:
zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí
zprostředkování nájmu, pronájmu nemovitostí
aktivní vyhledávání obchodních příležitostí na trhu realit
spolupráce na provádění návrhů cen, smluv a dalších provozních dokumentů
úzká spolupráce s majitelem společnosti
cestování po stavbách v rámci celé ČR

Požadujeme:
minimálně SŠ, nutná praxe v oboru
dobrou orientaci ve stavebních investicích
znalost v problematice stavebního provozu
organizační schopnosti, pečlivost a spolehlivost
výborné komunikační schopnosti, dynamičnost a flexibilitu
řidičský průkaz sk. B
základy polského jazyka výhodou

Nabízíme:
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
nadstandardní mzdové ohodnocení
MZDA: 60.000 Kč - 70.000 Kč (dle odborné praxe) + 50% měsíční prémie na základě výsledků.
samostatnou a odpovědnou práci

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, prémie.

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o. - 001

BM ČESKO s.r.o. - 001
Türkova 1272
Praha
14900
IČO: 4335813
aktualizováno před asi rokem