Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka - specialisté pro styk s veřejností, Polička

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport / Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka - specialisté pro styk s veřejností

Společnost Městské muzeum a galerie Polička

Místo pracoviště Tylova 114, Polička
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka - specialisté pro styk s veřejností (Tylova 114, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům, komunikace s regionálními a celostátními médii, aktivní propagace instituce v celorepublikovém měřítku. Zajišťování publicity činnosti muzea ve vztahu k veřejnosti,zejména výstav a doprovodných programů a akcí, včetně zveřejňování aktuálních informací. Zajišťování forografické dokumentace doprovodných programů pro veřejnost. Prezentace organizace na webových stránkách, sociálních sítích a webových serverech. Samostatné návrhy a realizace grafických s propagačních materiálů (plakáty, pozvánky, informační letáky apod.) včetně kompletní technické předtiskové přípravy. Příprava a realizace výstav (projektové, grafické, audiovizuální a další výtvarné činnosti, práce na námětu, libretu a scénáři výstavy, koordinace zápůjček exponátů a rovněž manuální práce v oboru aranžérství apod.) Spolupráce při akcích, projektech a dalších kulturních a vzdělávacích činnostech organizace. Průvodcovská činnost, informační a pokladní služby. Komunikace se školami a dalími cílovými skupinami. Příprava dotačních žádostí a realizace projektů v dané oblasti.
DALŠÍ POŽADAVKY: vzdělání humanitního či uměleckého zaměření (mediální studia, žurnalistika, cestovní ruch, vizuální komunikace, propagační grafika apod.). Dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti a dovednosti, dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví, výborná znalost českého jazyka včetně psané formy, komunikační a prezentační dovednosti. Ovládání předtiskové přípravy a technologiepolygrafické výroby. Znalost editace webových stránek a správy sociálních sítí. Všeobecný přehled , dobrá orientace v humanitních oborech (historie, dejiny umění, hudby). Pečlivost, schopnost samostatné i týmové činnosti. Časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému. Výpis z rejstříku trestů. Zkušenost s chodem muzejní instituce výhodou. Řidičský průkaz skup. B výhodou.
NABÍZÍME: pracovní úvazek na dobu určitou (záskok za MD), tříměsíční zkušební doba, konečná výše mzdy dle doložitelné praxe (platová třída 9), možnost osobního ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky
KONTAKT: e-mailem, telefonicky. Termín podání přihlášky je 31.7.2022. Více informací a podmínky naleznete na www.cbmpolicka.cz/cz/

Informace o společnosti Městské muzeum a galerie Polička

Městské muzeum a galerie Polička
Tylova 114
Polička
57201
IČO: 70152853
aktualizováno před téměř 2 roky