Pracovník/ce úklidu (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Svitavy

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovník/ce úklidu (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost Bartoň a Partner s.r.o.

Místo pracoviště Lanškrounská 1900, Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 8 100 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce úklidu (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Lanškrounská 1900, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, společných prostor a soc. zařízení Pracovní doba bude domluvena individuálně v čase mezi 7.00 - 15.00 dle časových možností uchazečů/uchazeček.
POŽADAVKY: Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
NABÍZÍME: Možné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání.
KONTAKT: Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (v pracovní dny mezi 7,30 - 16 hod) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Informace o společnosti Bartoň a Partner s.r.o.

Bartoň a Partner s.r.o.
Lanškrounská 1900
Svitavy
56802
IČO: 26810093
aktualizováno před asi 2 roky