Pracovník/ce úklidu - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Staré Město

Služby / Pracovník/ce úklidu - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Společnost PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o.

Místo pracoviště Lipová 40, Staré Město
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce úklidu - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (Lipová 40, Staré Město)

Náplň práce:
- provádění pravidelného úklidu místností, objektů a venkovních ploch,
- jednorázové úklidy po stavebních pracích,
- čištění manuálním i strojním způsobem.

Požadujeme:
- pečlivost při úklidu
- zodpovědnost, samostatnost a zručnost,
- dobrý fyzický a zdravotní stav,
- nižší střední odborné vzdělání.

Nabízíme:
Stabilní práci v české firmě rozvíjející smysluplné ekologické zemědělství,
škálu firemních benefitů (sleva na firemní produkty, penzijní či životní pojištění, příspěvek na stravování, atd.). Pracovní doba : 6:00 - 14:30. Kontakt: v pracovní dny v 7:00-15:00 možnost zanechat životopis na recepci, telefonicky pondělí - čtvrtek, 7:00-15:00 hod., e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o.

PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o.
Lipová 40
Staré Město
78832
IČO: 46581863
aktualizováno před asi rokem