Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Morkovice-Slížany

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Sociální služby Haná, příspěvková organizace

Místo pracoviště Nádražní 144, Morkovice-Slížany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Nádražní 144, Morkovice-Slížany)

Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: poskytování přímé obslužné péče o klienty, vedení klienta k samostatnosti, nácvik dovedností, rozvíjení jeho vlastních schopností při sebeobsluze, podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků
- Požadujeme: profesní vystupování, spolehlivost, samostatné rozhodování, pozitivní přístup k osobám se zdravotním postižením
- Výhodou: absolvování kurzu pro pracovníky v sociálních službách
- zkrácený pracovní poměr 20 hod./týden
- Nabízíme: dodatkovou dovolenou, FKSP, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis na adresu Domov pro osoby se zdravotním postižením, Hlavní 1, 768 32 Zborovice nebo elektronicky na e-mailovou adresu

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Sociální služby Haná, příspěvková organizace

Sociální služby Haná, příspěvková organizace
Nádražní 144
Morkovice-Slížany
76833
IČO: 17330947
www.sslhana.cz
aktualizováno před 12 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče