Pracovník/ice v oboru elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů, České Budějovice

Výroba a provoz, Služby / Pracovník/ice v oboru elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost TKP geo s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Plánská 1854, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 20 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice v oboru elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (Plánská 1854, České Budějovice)

PP na dobu určitou 1 rok
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektro; praxi s detektronickým vyhledáváním inženýrských sítí výhodou; nutné platné osvědčení k výkonu činností na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 min §6, ideálně §8 (revizní technik); zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů; počítačové dovednosti (CAD SW výhodou); ochotu ke služebním cestám v rámci ČR; schopnost samostatné i týmové práce; řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: náplní práce je vyhledávání podzemních vedení IS v terénu (silové kabely, datové a jiné kabely, veřejné osvětlení, plynovody, vodovody atd.); práce s nejnovějšími přístroji Radeton.
Nabízíme: platové podmínky až 35 tisíc Kč/měsíc dle zkušeností a plnění zadaných úkolů.
Nástup: ihned.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok).
Zaměstnanecké výhody: práce v přátelském kolektivu; flexibilní pracovní doba, možnost napracovat si hodiny; možnost studijního volna; 25 dní dovolené + 3 sick days k tomu; firemní telefon + PC; jazykové kurzy přímo na pracovišti; možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje; možnost výjezdů na zakázky do zahraničí; příspěvek na stravování; nespočet firemních akcí.
V případě zájmu kontaktrujte zaměstnavatele e-mailem.

Informace o společnosti TKP geo s.r.o.

TKP geo s.r.o.
Plánská 1854
České Budějovice
37007
IČO: 24134295
www.tkpgeo.cz
aktualizováno před 4 měsíci