Pracovník kovoobrábění - obsluha zařízení na zpracování kovů, Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Pracovník kovoobrábění - obsluha zařízení na zpracování kovů

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník kovoobrábění - obsluha zařízení na zpracování kovů (Týn nad Vltavou)

Místo výkonu práce: Týn n. Vltavou
Doba určitá 1 - 2 roky s možností prodloužení
Náplň práce: výroba precizních strojních dílů pro automobilový, elektrotechnický, dřevozpracující průmysl a zemědělství
Požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, technické myšlení, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: zajímavou práci v prosperující a stabilní společnosti

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.

Týn nad Vltavou

IČO: 26045010
aktualizováno před asi 2 roky