Pracovník - pracovnice obchodního provozu - obsluha za barem (vyhrazeno pro ozp) - číšníci a servírky, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Pracovník - pracovnice obchodního provozu - obsluha za barem (vyhrazeno pro ozp) - číšníci a servírky

Společnost Spolek přátel Frýdku-Místku

Místo pracoviště Hlavní třída 109, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník - pracovnice obchodního provozu - obsluha za barem (vyhrazeno pro ozp) - číšníci a servírky (Hlavní třída 109, Frýdek-Místek)

A16 z:13/1/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:18/12/2023
Požadujeme:
- vyučení i mimo obor.
Náplň práce:
- obsluha hostů, výdej jídla a nápojů, doplňování zboží.
Nabízíme:
- prémie 2.500 Kč
- pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení
- ranní a odpolední směny
- zvýhodněné stravování.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Spolek přátel Frýdku-Místku

Spolek přátel Frýdku-Místku
Hlavní třída 109
Frýdek-Místek
73801
IČO: 26528991
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovník - pracovnice obchodního provozu - obsluha za barem (vyhrazeno pro ozp) - číšníci a servírky

Hlavní třída 109 109