Pracovník / pracovnice pohřební služby - pracovníci v pohřebnictví, Hradec Králové

Služby / Pracovník / pracovnice pohřební služby - pracovníci v pohřebnictví

Společnost AETERNITAS pohřební služba, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Vážní 1173, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice pohřební služby - pracovníci v pohřebnictví (Vážní 1173, Hradec Králové)

- Pracovní poměr na 1 rok, po zapracování možno na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Pracovní náplň: péče o zemřelé, účast na převozech zemřelých, organizace a zajištění pohřebních obřadů, vedení jednoduché administrativy.
- Požadujeme: kultivované vystupování, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti na adekvátní úrovni, znalost práce na PC (uživatelská úroveň), příjemný zevnějšek, empatii, loajalitu, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, fyzickou zdatnost.
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí na vysoké úrovni, jistotu mzdy.
Nutno počítat s prací i v noci, víkendech a státních svátcích. Fyzicky náročné (zvedání břemen).
- Kontakt: Ing. Eva Čechová, e-mail:

Informace o společnosti AETERNITAS pohřební služba, s.r.o.

AETERNITAS pohřební služba, s.r.o.
Vážní 1173
Hradec Králové
50003
IČO: 6033792
aktualizováno před více než 2 roky