Pracovník/pracovnice skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Moravany

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost JP-KONTAKT, s.r.o.

Místo pracoviště 9. května 399, Moravany
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 8 950 - 11 200 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (9. května 399, Moravany)

Náplň práce: - manipulace se zbožím ve skladu, vykládka zboží, uložení zboží ve skladu, balení zboží, příprava zboží k odeslání odběrateli, úklid skladových prostor.
Požadujeme: - chuť do práce, týmového hráče s ochotou plnit zadané úkoly, spolehlivost, smysl pro pořádek
Nabízíme: - zázemí a jistotu české společnosti, příjemné pracovní prostředí, zaškolení na pracovišti, pravidelně vyplácenou mzdu, kvalitní stravování od externího dodavatele, zaměstnanecké slevy
Práce na zkrácený úvazek: 20 - 25 hodin týdne.
První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti JP-KONTAKT, s.r.o.

JP-KONTAKT, s.r.o.
9. května 399
Moravany
53372
IČO: 25922378
aktualizováno před asi 2 roky