Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Charita Frýdek - Místek

Místo pracoviště Husova 3293, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 27 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Husova 3293, Frýdek-Místek)

A11 z:27/1/2023 a:26/4/2023
Náplň práce:
- práce s dětmi a mladistvými ve Frýdku-Místku (venku na ulici) i v odpoledních hodinách
- vedení dokumentace klientů
- příprava a realizace preventivních aktivit, např. povídání s žáky základních škol
- spolupráce na tvorbě metodických materiálů
- podílení se na přípravě projektů při využití vlastní kreativity
- spolupráce s externími a interními odborníky.
Požadujeme:
* minimálně
- odborná způsobilost pro výkon povolání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
- základní vzdělání a kurz pracovníka v sociálních službách - ten stačí absolvovat do 18 měsíců od nástupu
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- uživatelská znalost práce na MS Office
- pozitivní vztah k dětem a mládeži ze sociálně znevýhodněného prostředí
- komunikativnost a empatický přístup
- organizační schopnosti
- schopnost adekvátně řešit krizové situace
- schopnost spolupracovat v týmu i samostatně
* doporučeně
- očkování proti hepatitidě typu B
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenosti v oboru práce s dětmi a mládeží
- orientace v problematice sociálních služeb
- ochota vzdělávat se.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 26.000-27.500 Kč
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon a notebook, flexibilní pracovní doba
- kreativní práce v dynamickém flexibilním týmu
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- možnost seberealizace, práce na sobě, zkoumání a posouvání vlastních možností.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 5. 2023 elektronicky na e-mail Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Informace o společnosti Charita Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
Husova 3293
Frýdek-Místek
73801
IČO: 45235201
aktualizováno před 11 měsíci