Právníci - ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení, Praha

Právo / Právníci - ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Společnost Larid Inform Services s.r.o.

Místo pracoviště Argentinská 286, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 53 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Právníci - ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení (Argentinská 286, Praha)

Náplň práce:
Právní poradenství v oblasti ochrany autorských práv a duševního vlastnictví (zejména v Ruské federaci)
Vyjednávání, příprava a připomínkování smluv v ruském jazyce
Zpracování právních analýz a poskytování odborných konzultací
Podpora ostatních oddělení společnosti
Zastupování společnosti v zahraničí (zejména v Ruské federaci)
Komunikace a spolupráce s českými právníky
Účast na obchodních jednáních
Pracovní cesty do zahraničí a EU

Co požadujeme:
Vysokoškolské vzdělaní právního zaměření
Znalost ruského občanského práva a práva duševního vlastnictví
Pracovní zkušenosti s klienty z Ruské federace
Dokonalá znalost ruštiny (slovem i písmem) včetně právnické terminologie
Spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
Praxe v oblasti soudních sporů výhodou
Základní znalost českého jazyka je vítána
Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:
Zázemí silné společnosti s tradicí
Motivační mzdové ohodnocení
Možnost seberealizace a osobního růstu

Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email:

Informace o společnosti Larid Inform Services s.r.o.

Larid Inform Services s.r.o.
Argentinská 286
Praha
17000
IČO: 27439623
aktualizováno před více než 2 roky