Principal control engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji, Praha

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Principal control engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Společnost Ricardo Prague s.r.o.

Místo pracoviště Thámova 289, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 70 000 - 110 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Principal control engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji (Thámova 289, Praha)

Kontakt: Martínková Marcela, tel.: 221729150 od 9:00 do 16:00, e-mail:

Náplň práce:
Budete vést technické týmy a realizovat klientské projekty:
- Technické vedení týmů inženýrů podílejících se na vývoji řídicích řešení.
- přímá komunikace s klienty v technických otázkách
- Zaměříte se na včasné a rozpočtové plnění projektů
- Technická jednání s klienty a podpora obchodních jednání
- Řízení dalšího zavádění postupů kvality a validačních procesů
- Podpora prodejních týmů při rozvoji tržních příležitostí prostřednictvím interakce s klienty, podpory návrhů a tvorby plánu postupu
- Řízení vývoje budoucích produktů a služeb

Požadujeme:
Technické vzdělání v automobilovém průmyslu a několikaletou zkušenost s úspěšnou realizací projektů v oblasti řízení, v rámci OEM nebo Tier 1, včetně vedení týmů inženýrů:
- Minimální vzdělání v oboru souvisejícím s inženýringem nebo vědou (např. elektrotechnika a elektronika, strojírenství, fyzika, informatika, softwarové inženýrství, matematika, řídicí technika).
- Rozsáhlé technické zkušenosti v oblasti řídicích systémů pro příslušné aplikace, jako jsou: hnací ústrojí xEV, výkonová elektronika, motory a pohony, motory, převodovky, systémy řízení baterií, pokročilé tepelné systémy, systémy palivových článků, OBD atd., včetně prokazatelné schopnosti vést týmy při realizaci projektů
- Rozsáhlé znalosti systémů automobilových hnacích ústrojí
- Analytický přístup k vývoji řídicích algoritmů v automobilovém prostředí
- Plynulá znalost vývojových jazyků založených na modelech, zejména Matlab/Simulink
- Schopnost školit mladší inženýry a rozvíjet tým
- Snaha a odhodlání realizovat technicky náročné projekty
- Obchodní povědomí pro přípravu projektů a vypracování návrhů
- Alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny (každodenní používání a komunikace s rodilými mluvčími), čeština není podmínkou

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

Informace o společnosti Ricardo Prague s.r.o.

Ricardo Prague s.r.o.
Thámova 289
Praha
18600
IČO: 27160572
aktualizováno před více než 2 roky