Přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Kroměříž

Stavebnictví / Přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost KERAMO D - Dohorák s.r.o.

Místo pracoviště Hlávkova 1879, Kroměříž
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (Hlávkova 1879, Kroměříž)

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Komunikace se subdodavateli - výběrová řízení, tvorba subdodavatelských SOD a objednávek, Komunikace s projektanty a investory, Příprava dokumentů pro stavbyvedoucí, Příprava a vyplňování KZP a TP
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, Znalost práce na PC (Buildpower, Kros, RTS), Řidičský průkaz skupiny B, Komunikační schopnosti, Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti, Aktivní přístup, Chuť do práce a ochota učit se se novým věcem, Časovou flexibilitu
- Nabízíme: notebook, mobilní telefon, stravenky, Příspěvek na autorizaci, Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků, Firemní akce, Nástup možný ihned
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: nebo poštou na adresu firmy

Informace o společnosti KERAMO D - Dohorák s.r.o.

KERAMO D - Dohorák s.r.o.
Hlávkova 1879
Kroměříž
76701
IČO: 27716104
www.keramod.cz
aktualizováno před asi rokem