Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží, Vlašim

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Havlíčkova 1795, Vlašim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží (Havlíčkova 1795, Vlašim)

Pracoviště: Vlašim
Náplň práce:
obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování); zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se; vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme); trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami; příjemné vystupování
Nabízíme:
možnost i zkráceného úvazku; zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu; možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; zajistíme důkladné zaškolení; odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity; nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
První kontakt: telefonicky (Po - Pá 8:00 - 17:00 hod), e-mailem

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Havlíčkova 1795
Vlašim
25801
IČO: 18622437
aktualizováno před asi 2 roky