Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží, Březnice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Náměstí 71, Březnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží (Náměstí 71, Březnice)

Pozice: Prodavač/ka potravinářského zboží
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- smlouva nejprve na půl roku, možnost prodloužení ( 1 rok až neurčito)
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- výpis z RT, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování
Nabízíme:
- zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 23 000,- Kč
Kontakt:Smrčka Milan, tel.: 720 967 617, e-mail:
První kontakt e- mailem nebo telefonicky po - pá, 8:00 - 17:00 hod.
Místo výkonu práce: RABBIT Trhový Štěpánov a.s. provozobna Březnice, Náměstí č.p. 71, Březnice

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Náměstí 71
Březnice
26272
IČO: 18622437
aktualizováno před asi rokem