Prodavač/-ka - prodavači v prodejnách, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/-ka - prodavači v prodejnách

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště J. Boreckého 1661, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 610 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/-ka - prodavači v prodejnách (J. Boreckého 1661, České Budějovice)

Pracovní pozice je vhodná i pro OZP s 1.-2. stupněm invalidity.
Pracovní náplň: fyzicky náročnější práce, starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu- práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky.
Nástup: možný ihned.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
J. Boreckého 1661
České Budějovice
37011
IČO: 4335813
aktualizováno před více než 2 roky