Prodavač / prodavačka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží, Hradec Králové

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Milady Horákové 549, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka potravinářského zboží - prodavači potravinářského zboží (Milady Horákové 549, Hradec Králové)

- Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme:samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- Nabízíme: zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Milady Horákové 549
Hradec Králové
50006
IČO: 18622437
aktualizováno před více než 2 roky