Prodavač / prodavačka - prodavači potravinářského zboží, Týniště nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Místo pracoviště Okružní 931, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka - prodavači potravinářského zboží (Okružní 931, Týniště nad Orlicí)

Kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování
- samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů
- časová flexibilita.
Náplň práce:
- doplňování a prodej zboží, úklid.
Nabízíme:
- mzdu 19.000 - 22.000,- tis. Kč a výše dle dosahované tržby
- příspěvek na stravování 2.100 - 2.700,- Kč/měsíc
- prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány
- nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Okružní 931
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 32140
aktualizováno před asi rokem