Prodejce osobních automobilů - prodavači v prodejnách, Veselí nad Lužnicí

Obchod a cestovní ruch / Prodejce osobních automobilů - prodavači v prodejnách

Společnost AUTOMARKET EURO s. r. o.

Místo pracoviště Svinenská 636, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce osobních automobilů - prodavači v prodejnách (Svinenská 636, Veselí nad Lužnicí)

OBCHODNÍ TALENT PRODAT VŠE, AUTOMOBIL A JEŠTĚ S ÚSMĚVEM !!!!!
Požadujeme: znalost v oblasti motorových vozidel, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, znalost práce na PC, chuť pracovat s lidmi, časovou flexibilitu, výpis z RT, zkušenosti v telefonické a emailové komunikaci, samostatnost, řidičský průkaz sk. B,
Očekáváme: zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování a stále dobrou náladu, seriózní jednání
Náplň práce: efektivní uzavírání obchodů při prodeji automobilů, identifikace potřeb zákazníků, komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb, příprava smluv a dokladů, spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti), práce s finanční hotovostí, kompletní administrativa spojená s prodejem automobilů, výhodou přehled v oblasti bankovních produktů (úvěry, leasingy, pojištění, znalost prodejních procesů)
Nabízíme: finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém, Bydliště v blízkém okolí. V případě zájmu zašlete životopis na email:
kontakt i formou SMS

Informace o společnosti AUTOMARKET EURO s. r. o.

AUTOMARKET EURO s. r. o.
Svinenská 636
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 26080231
aktualizováno před 7 měsíci