Programátor průmyslových robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté, Rožnov pod Radhoštěm

Informační technologie / Programátor průmyslových robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost STROZA s.r.o.

Místo pracoviště Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor průmyslových robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté (Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce:
- programování a implementace řídících PLC systémů pro jednoúčelové stroje a linky
- programování bezpečnostních PLC
- tvorba vizualizací HMl
- programování robotů
- oživovánía uváděnístrojů a linek do provozu
- instalace a zprovoznění strojů u zákazníka
- technická a servisní podpora u dodaných strojů
- spolupráce s kolegy při návrhu a volbě řídícího systému
Požadujeme:
- VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojírenského směru
- dobrá znalost prostředí pro programování PLC a robotů
- analytické a technické myšlení
- schopnost porozumět funkcím stroje v širších souvislostech
- znalost AJ výhodou
- týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- chuť neustále se učit novým věcem
Nabízíme:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické ob|asti
- práci na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředíse zázemím stabilní a prosperující české
firmy
- profesní a technický rozvoj
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
- jazykové kurzy (AJ)
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
První kontakt: emailem.
ov.8.4.22

Informace o společnosti STROZA s.r.o.

STROZA s.r.o.
Bezručova 663
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 25880403
aktualizováno před téměř 2 roky