Projektant - technik v oblasti telekomunikací - technici projektanti, konstruktéři v oblasti telekomunikací a radiokomunikací, Rožnov pod Radhoštěm

Informační technologie / Projektant - technik v oblasti telekomunikací - technici projektanti, konstruktéři v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Společnost TKR JAŠEK, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant - technik v oblasti telekomunikací - technici projektanti, konstruktéři v oblasti telekomunikací a radiokomunikací (Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce:
- práce s dokumentací telekomunikačních sítí
- komunikace s dodavateli, investory, zadavateli projektů, projektanty souvisejících profesí
- zpracování předběžných cenových nabídek a projektových rozpočtů
- prohlídky a zaměření místa stavby
- součinnost a výpomoc obchodnímu úseku
Požadujeme:
- aktivní používání programů MS Office (Excel, Word, …), pasivní znalost grafických programů (jeden z Auto CAD, MicroStation, PowerDraft, Corel Draw, …)
- znalost struktury a tvorby výkazu výměr
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou orientace ve stavebním zákoně vč. vyhlášek a související legislativy, v technických normách a předpisech
- ochota učit se novým věcem
- vstřícné vystupování při komunikaci, samostatnost, odpovědnost, trestní bezúhonnost
- časová flexibilita
- nástupní mzda dle vzdělání, zkušeností, šíře znalostí a odborného záběru + prémie
- anglický jazyk není podmínkou, ale je výhodou
Zaměstnanecké výhody: zázemí rodinné firmy, zaučení/zaškolení, různorodá náplň práce (v exteriéru i interiéru), průběžné rozšiřování profesních dovedností s cílem stát se samostatným projektantem, pravidelná valorizace mzdy, firemní tarif, příspěvek na nákup mobilního telefonu, celoroční odměna (Vánoční plat), příspěvek na stravování, příspěvek důchodové připojištění případně investiční životní pojištění.
První kontakt: osobně nebo telefonicky (po-pá 7-15 h.) popř.emailem.

Informace o společnosti TKR JAŠEK, s.r.o.

TKR JAŠEK, s.r.o.
Nádražní 628
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 25385780
aktualizováno před asi rokem