Projektanti informačních a komunikačních systémů - inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech, Praha

Výroba a provoz / Projektanti informačních a komunikačních systémů - inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech

Společnost Ministerstvo vnitra

Místo pracoviště Kloknerova 2295, Praha
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 770 - 36 470 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektanti informačních a komunikačních systémů - inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech (Kloknerova 2295, Praha)

Kontakt: e-mail:
tel.: 777 478 989

Upřesňující informace:
Požadavky: minimálně SŠ s maturitou v technickém oboru, výpis z rejstříku trestů, alespoň 3 roky praxe, schopnost analytického myšlení, dobrá práce na PC, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, znalost MS Office + internet, základní přehled v oblasti informatiky, obecný přehled v problematice počítačových sítí, zkušenosti v oblasti tvorby a provozu systémů GIS výhodou, zkušenosti s jednáním s operátory výhodou
Hlavní pracovní náplň: práce v oblasti základní správy serverů a síťových zařízení, jednání s partnery a poskytovateli připojení, tvorba koncepcí a dokumentací v oblasti informatiky
Nabízíme: platové zařazení v 12. platové třídě (NV č. 263/2018 Sb.) - plat dle započitatelné praxe, po zapracování možnost osobního příplatku, možnost školení, VOLNÉ IHNED!!

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna,
závodní stravování/stravenky

Informace o společnosti Ministerstvo vnitra

Ministerstvo vnitra
Kloknerova 2295
Praha
14800
IČO: 7064
aktualizováno před více než 2 roky