Projektmanager produktu (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení, Mladá Boleslav

Administrativa / Projektmanager produktu (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 40 000 - 75 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektmanager produktu (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení (tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
Osobně
Telefon: 326 816 804

Náplň práce:
- zabezpečování implementace požadavků na E/E architekturu v rámci jednotlivých platformových projektů
- zastupovat značky Škoda v rámci koncernových grémií
- zprostředkovat rozhraní pro Škoda odborné útvary, Škoda produktové řady a VW koncern
- požadujeme anglický či německý jazyk jednací znalost
- odborná praxe a technicky zaměřené vzdělání výhodou

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.
tř. Václava Klementa 1459
Mladá Boleslav
29301
IČO: 177041
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Projektmanager produktu (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení