Projektový/á manažer/ka - řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví), Cheb

Věda a výzkum, Management / Projektový/á manažer/ka - řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)

Společnost BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.

Místo pracoviště Wolkerova 2304, Cheb
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 40 000 - 60 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový/á manažer/ka - řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) (Wolkerova 2304, Cheb)

Projektový/á manažer/ka
Dobře se orientujete ve vývoji a technologiích, v projektovém managementu a umíte řídit lidi? Náš vývojářský tým potřebuje právě vás!
Pracujeme na vývoji chytrých řídících jednotek v oblasti ochrany životního prostředí. Potřebujeme schopného vedoucího, který pomůže dál dávat našemu vývoji směr, udrží krok s trendy v oboru a dokáže projekty efektivně řídit.
Náplň práce
· Zodpovědnost za komplexní vedení projektů po celou dobu projektového cyklu včetně vedení projektového týmu
· Vytváření projektové dokumentace
· Plánování a kontrola finančního rozpočtu
· Vytváření časového harmonogramu a kontrola jednotlivých milníků projektů
· Řízení rizik
· Komunikace se zákazníky, koordinace dodavatele a úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy
· Podpora obchodního oddělení při vytváření nabídek
Požadavky
· Zkušenosti min. 5 let v roli PM, 2 roky na projektech vývoje aplikačního SW nebo průmyslových výrobků (jedno či druhé), projektový certifikát výhodou
· Znalost Project managementu podle metodiky optimálně PRINCE2
· Praxe v řízení změnových požadavků, rizik a kvality
· Zkušenosti s agilním projektovým řízením výhodou
· Organizační a technické myšlení, umět motivovat
· Flexibilita, schopnost týmové práce a schopnost zvládat zátěžové situace
· Organizační a komunikační dovednosti
· NJ na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou.
Nabízíme
· Rozmanitou práci, možnost seberealizace
· Možnost vyvíjet špičkové aplikace a produkty
· Neformální, stabilní a přátelské prostředí
· Flexibilní pracovní dobu
· Platové ohodnocení dle schopností
· Projektové odměny
· Smlouvu na dobu neurčitou
· 1 týden dovolené navíc
· Nástup možný ihned

Informace o společnosti BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.

BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.
Wolkerova 2304
Cheb
35002
IČO: 18230407
www.bonnel.eu
aktualizováno před 4 měsíci