Promítač v kině moravský beroun - technici promítacích zařízení, Moravský Beroun

Informační technologie, Kultura a sport / Promítač v kině moravský beroun - technici promítacích zařízení

Společnost Město Moravský Beroun

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště náměstí 9. května 4, Moravský Beroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 125 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Promítač v kině moravský beroun - technici promítacích zařízení (náměstí 9. května 4, Moravský Beroun)

Náplň práce:
- technická projekce filmů - obsluha projektorů a promítací kabiny: příprava materiálu k promítání, promítání, dohled na kvalitu projekce, osvětlení v kinosále
- řešení drobných technických problémů při provozu kina - kontrola vstupenek (při vstupu do kina)
Požadujeme:
- časová flexibilita (směny v odpoledních a večerních hodinách) - odpovědný přístup
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- výpis z rejstříku trestů - znalost výpočetní techniky výhodou - praxe v dané činnosti výhodou - znalost anglického jazyka výhodou - nadšení pro film a filmovou techniku výhodou

Nabízíme: - zaškolení - vstřícný pracovní kolektiv

Termín nástupu dohodou.

Kontaktní osoba: Marie Tošovská, tel.: 554 733 279, mobil: 734 522 256

Informace o společnosti Město Moravský Beroun

Město Moravský Beroun
náměstí 9. května 4
Moravský Beroun
79305
IČO: 296244
www.morberoun.cz
aktualizováno před více než 2 roky