Provozní elektrikář/ka - elektromechanici, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Provozní elektrikář/ka - elektromechanici

Společnost MP Krásno, a.s.

Místo pracoviště Hranická 430, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář/ka - elektromechanici (Hranická 430, Valašské Meziříčí)

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA
Nástup možný dohodou.
POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru elektro, platné osvědčení z vyhl.č. 50/78 Sb., §6 a více, technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: běžné opravy a údržba strojů a zařízení, preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku, běžná instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 50.000,- Kč.
Dále nabízíme: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden,
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea,
až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel), odměna za doporučení nového kolegy 10.000,- Kč, údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, právní poradenství pro zaměstnance, týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem), kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 10:00-12:00 hodin na čísle 571 855 275 nebo e-mailem
na
ov. 20.7.

Informace o společnosti MP Krásno, a.s.

MP Krásno, a.s.
Hranická 430
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25572890
aktualizováno před více než rokem