Provozní údržbář - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů), Chrudim

Výroba a provoz / Provozní údržbář - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Společnost peform Chrudim s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 23, Chrudim
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní údržbář - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) (Průmyslová 23, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
Náplň práce: Starost o běžnou údržbu bucharů, lisů a ostatního strojního vybavení ve společnosti
Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, Strojírenské vzdělání
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příplatky za směny, možnost stravování na pracovišti
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Informace o společnosti peform Chrudim s.r.o.

peform Chrudim s.r.o.
Průmyslová 23
Chrudim
53701
IČO: 15032108
aktualizováno před více než 2 roky