Provozní zámečník - zámečníci strojů, Veselí nad Lužnicí

Výroba a provoz / Provozní zámečník - zámečníci strojů

Společnost MABA Prefa spol. s r.o.

Místo pracoviště Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 192 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník - zámečníci strojů (Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí)

Pro naši společnost hledáme uchazeče na pozici Provozní zámečník
Náplň práce: příprava, oprava, stavba forem
Požadavky:
- zkušenosti ve strojírenském oboru
- svářečský průkaz plamen a elektroda výhodou
- samostatnost
- spolehlivost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: možnost přesčasů, sick days, teplá strava na pracovišti, příplatek na životní pojištění a další benefity.
Kontakt: telefonicky

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MABA Prefa spol. s r.o.

MABA Prefa spol. s r.o.
Čtvrť J. Hybeše 549
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 62525271
aktualizováno před 6 měsíci