Psycholog / psycholožka zlín - ostatní psychologové, Zlín

Zdravotnictví / Psycholog / psycholožka zlín - ostatní psychologové

Společnost Poradenské a krizové centrum, příspěvková organizace

Místo pracoviště U Náhonu 5208, Zlín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 31 880 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Psycholog / psycholožka zlín - ostatní psychologové (U Náhonu 5208, Zlín)

Poradenské a krizové centrum, příspěvková organizace, U Náhonu 5208, 760 01 Zlín vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: Psycholog / psycholožka Zlín

Na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení, nástup
dle dohody

Náplň práce:
-Poskytování poradenských a psychoterapeutických služeb
-Poskytování psychologického poradenství v oblasti rodinných a mezilidských vztahů
-Poskytování krizové intervence
-Nabízíme získání praxe v široké oblasti témat psychologického poradenství
-Nabízíme práci v dynamickém kolektivu, intervizní a supervizní podporu

Benefity: příspěvek na stravné

Požadavky pro vznik pracovního poměru: -Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - jednooborová psychologie
-Výcvik krizové intervence výhodou
-Předchozí pracovní zkušenosti v oboru výhodou
-Řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič
-Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové i samostatné práce, empatie
-Práce vhodná i pro absolventy

Životopis doplněný motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31. 1. 2023 na níže uvedenou adresu nebo e-mail.
Poradenské a krizové centrum, příspěvková organizace, Poradenské centrum, Mgr. Marek Mikláš, MBA, U Náhonu 5208, 760 01 Zlín, e-mail:

Více informací vedoucí Poradenského centra: Mgr. Milena Cahyono, DiS., tel: 577 210 809, 777 219 150

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Poradenské a krizové centrum, příspěvková organizace

Poradenské a krizové centrum, příspěvková organizace
U Náhonu 5208
Zlín
76001
IČO: 839281
aktualizováno před 2 dny

Odpověď na pracovní pozici Psycholog / psycholožka zlín - ostatní psychologové