Referent -ka prodeje - obchodní referenti, Opava

Obchod a cestovní ruch / Referent -ka prodeje - obchodní referenti

Společnost ARAKO spol. s r.o.

Místo pracoviště Hviezdoslavova 2897, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent -ka prodeje - obchodní referenti (Hviezdoslavova 2897, Opava)

KO: Věra Ryšková, tel: 553 694 335, e-mail:
Vašeho zájmu zašlete svůj životopis včetně telefonického kontaktu v elektronické podobě na uvedený email.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- jazyková vybavenost - AJ podmínkou
- dovednost získávání potřebných informací z informačních zdrojů (Internet, odborná literatura, atd. ) a jejich analýza
- flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- komunikační a organizační schopnosti
- řidičský průkaz a bezúhonnost
- znalost páce na PC

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Náplň práce:
- zajišťuje poptávkové a nabídkové řízení
- vystavuje výrobní příkazy
- zajišťuje obchodně administrativní záležitosti

Informace o společnosti ARAKO spol. s r.o.

ARAKO spol. s r.o.
Hviezdoslavova 2897
Opava
74601
IČO: 47152371
aktualizováno před asi 2 roky